Már Hirschwangban is kellemesen meleg volt az idő. A felfelé ismét a Törlweget választottuk, fent az Ottohausnál hűvös szél fogadott minket. Így gyorsan továbbindultunk lefelé a Neue Seehüttéhez, egy rövid almafröccs-megállót 🍎 követően aztán folytattuk az ereszkedést lefelé.
Mint egy jól összeszokott csapat, Katját előreküldtük. 😄 A Waxriegelhausban így már várt a lencsefőzelék: előre megrendelve (köszi, Katja), és gluténmentesen elkészítve (köszi, Martin)! Feltöltődve mentünk – vagyis inkább kocogtunk – tovább Großau felé.
Ezután még jött az utolsó emelkedő, már-már nyárias hőségben a Knappenhof irányába ☀️🥵, és hipp-hopp vissza is értünk Hirschwangba.
Ezt követte egy gyors kávé a Waldschlösslben, ahova már Hirschwangból autóval mentünk, és az összesítés:
🥾 25 km
⛰️ 1600 méter szintemelkedés
⏱️ 5:30 óra pihenőkkel együtt – természetesen “száguldó asszonyok” tempóban 😉
Hirschwang – Törlweg – Ottohaus – Seeweg – Neue Seehütte – Göbl-Kühn-Steig – Waxriegelhaus – Bachleitensteig – Großau – Kleinau – Hirschwang 🏔️
Szuper délelőtt lett belőle, és meglepően meleg, a nyár egyértelműen visszatért 🌿☀️



